okulary armani Poznań

Jak wybrać okulary – wyróżnij się i kreuj trendy

Jeszcze do niedawna okulary i wizja ich noszenia zakrawały o przykry obowiązek, jednak wszystko zmieniła branża fashion – to właśnie między innymi niesztampowy design sprawił, że modne okulary stały się istotną częścią w kwestii budowania naszego wizerunku.

Image – modne okulary absolutnym must have

Okulary to nie tylko rozwiązanie, dzięki któremu możemy skorygować widzenie, ale również świetna alternatywa dla podkreślenia naszego wizerunku i wyróżnienia się w tłumie. To przedmiot, który finalnie ma ogromny wpływ na kształt twarzy i dopełnia stylizację. Jak zatem sprawić, aby konkretny model okularów był tym celnie trafionym i rzeczywiście spełniającym również estetyczne funkcje?

Odpowiedź jest prosta – wyłącznie konsultacja z doradcą w profesjonalnym salonie optycznym jest w stanie spełnić oczekiwania i potrzeby klientów. Wybór oprawek na własną rękę bardzo często kończy się niepowodzeniem – kierujemy się zazwyczaj pierwszym wrażeniem i tym, czy zwyczajnie nam się podobają, czy nie. Przy czym niezwykle ważną kwestią jest indywidualny styl poszukujących, ich kolor włosów, rodzaj karnacji, jak również kształt czaszki.

Sprecyzowanie kształtu za pomocą dostępnych w sieci określeń, np. twarz owalna, kwadratowa, okrągła, prostokątna to nie wszystko. Doradca w salonie dba o to, aby modne okulary nie były tylko przypadkowym dodatkiem, ale przede wszystkim podkreślały nasz charakter. Właściwy wybór oprawek to szereg czynników, który na niego wpływają:

  • - ogólna symetria twarzy;
  • - kształt brwi;
  • - osadzenie uszu i nosa;
  • - rysy twarzy, np. łagodne lub ostre;
  • - kolor.

Okulary są odpowiednio dobrane, jeśli pasują do kształtu twarzy, ich długotrwałe noszenie nie powoduje dyskomfortu i, co najistotniejsze, gwarantują nienaganne widzenie w każdych warunkach. W naszych salonach w kwestii oprawek zapewniamy korzystny stosunek jakości do ceny. Oferujemy soczewki o najwyższym standardzie i najwyższej klasy oprawki. Od lat z powodzeniem budujemy konkurencyjność w branży optycznej.

Okulary Poznań - jak wybrać – krótki poradnik

Istnieją pewne kryteria, które są niezbędne do tego, aby podjąć słuszną decyzję względem odpowiednich okularów. Ma być wygodnie? Będzie, jeśli zwrócisz się o pomoc do jednego z naszych doradców, którzy stacjonują w kilku punktach zarówno w Poznaniu, jak i w Czarnkowie, Trzciance i we Wronkach. Najważniejsze aspekty przy wyborze właściwych oprawek:

  • - kontrast na poważnie – zasada nie jest skomplikowana. Zwykle eksperci pomagają w wyborze kształtu oprawek, które kontrastuje z kształtem twarzy, np. w przypadku kwadratowych rysów twarzy dobrym rozwiązaniem jest - dopasowanie do nich okrągłych oprawek i odwrotnie.
  • - proporcjonalność – zachowanie odpowiednich proporcji jest kluczowe przy wyborze oprawek – odstępstwa od tej zasady mogą niekorzystnie wpłynąć na wizerunek i optycznie zniekształcić twarz.
  • - kolor oprawek – kolor działa na podobnych zasadach kontrastowości, jak w przypadku kształtu twarzy. W jasnych oprawkach doskonale będą wyglądać osoby o ciemnej karnacji i ciemnych włosach, natomiast jasną skórę i włosy świetnie podkreślą ciemne oprawki.

Wizyta w salonie optycznym z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości i pozwoli znaleźć odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania. Zastanów się, czy chcesz tylko podkreślić swój image? Zwiększyć funkcjonalność? Zadbać o komfort noszenia okularów na co dzień? Wszystkie warunki, które chciałbyś, aby spełniały Twoje okulary są możliwe do pogodzenia i zrealizowania.

Dysponujemy szeroką ofertą oprawek i szkieł – masz niepowtarzalną okazję, aby wybrać spośród najlepszych marek z całego świata. Przyjdź do jednego z naszych punktów i zdecyduj – Gucci? Jimmy Choo? Valentino? Chanel? Ray Ban? Vera Wang? Tom Ford? Mykita? Indywidualnie dobieramy właściwe okulary, dbająć o wygodę i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami – wyróżnia nas nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także nieszablonowe podejście do każdego Klienta i absolutne poczucie estetyki. Do zobaczenia w salonach Starski Optyk Poznań!

Pozostałe aktualności

  • 1
  • 2
Prev Next
Scappa Eyewear by Joanna Krupa już w naszych salonach!

Scappa Eyewear by Joanna Krupa już w nas…

W naszych salonach optycznych znajdziesz nowoczesne, designerskie okulary od samej Joanny Krupy! Scappa Eyewear zrewolucjonizuje rynek! Zapraszamy!

14-03-2019 Hits:13226 Aktualności

Okulary na 20 - lecie marki TMA w ofercie naszego salonu!

Okulary na 20 - lecie marki TMA w oferci…

Nowa seria okularów marki TMA na 20 - lecie istnienia firmy. Zapraszamy do naszego salonu optycznego!

06-03-2019 Hits:7032 Aktualności